| madalindra a întrebat:

Ce se intampla daca nu iau diferenta pentru ca am schimbat profilul de la un liceu la altul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt foarte sigur. Tu ai intrat la un liceu si ramai acolo daca nu izbuteste transferul, fiindca nu ai reusit la diferente.
Aceasta prevedere este din Regulamentul de organizare si functionare a unitatilor din invatamantul preuniversitar, aprobat prin Ordinul MEN nr. 4925/2005, citez:
"ART.145.Nepromovarea unuia dintre examenele de diferenţă anulează dreptul la transfer. Şcoala de la care elevul a solicitat transferul este obligată să îl reprimească."

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ramai la vechiul liceu si la acelasi profil.

| madalindra explică (pentru Ioandelasal):

Esti sigur, de unde sti?

| Ioandelasal a răspuns (pentru madalindra):

Sunt foarte sigur. Tu ai intrat la un liceu si ramai acolo daca nu izbuteste transferul, fiindca nu ai reusit la diferente.
Aceasta prevedere este din Regulamentul de organizare si functionare a unitatilor din invatamantul preuniversitar, aprobat prin Ordinul MEN nr. 4925/2005, citez:
"ART.145.Nepromovarea unuia dintre examenele de diferenţă anulează dreptul la transfer. Şcoala de la care elevul a solicitat transferul este obligată să îl reprimească."

| Fayree a răspuns:

~ Ramai la acelasi liceu, dar sunt destul de putine cazuri care nu iau diferenta thinking

| Cristina1994c a răspuns:

Ramai unde ai intrat la inceput.dar, sunt foarte putine cazuri care nu iau diferenta.