| anonim_4396 a întrebat:

Ce se studiaza la liceul; mihai eminescu?thinking eu vreau sa ma duc mai departe acolo, dar nu stiu daca se studiaza si limba engleza... fundawhistling:-J

Răspuns Câştigător
| Inoue a răspuns:

Bineinteles că se studiaza si limba engleză. Chiar dacă liceul are referinte de franceza sau germana poti sa te duci la sectiunea biliving engleza care se gaseste la ambele profile(uman sau real)Deci DA se studiaza si limba englezăwinking

4 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Specificati si orasul din care e liceul...aolo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copil prost crezi ca exista numai un liceu M E? Dobitocule nici nu meriti sa fii la liceu ( merit funda pentru asta )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

e din orasul iasi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La liceul m. eminescu din iasi