| koji567 a întrebat:

Ce se studiaza la socio umane?(logica,psihologie,economie,sociologie, filosofie)
P.S:Va rog sa imi spuneti la fiecare in parte.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu eram dar cu q cu vai am scapat pana la urma. Vei avea parte de multa matematica si teorie in general la voi in tara va fi mai greu aici la straini nivelul e mai slab numai ca eu cum nu eram obisnuit mai faceam un proiect una alta si mau trecut profii.

| OnuOnulică a răspuns:

Uite aici un forum legat despre acest subiect http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=63597

O seara buna!