| Wonderland a întrebat:

Ce stiti despre concursul English for Exams de anul acesta de la CNVA Galati?

Răspuns Câştigător
| DrMeow a răspuns:

Va avea loc pe 10 aprilie 2011. Stiu sigurwinking

2 răspunsuri:
| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Nu cred ca ai dat bine funda... concursul e pe 17 aprilie si e format din 2 probe: una scrisa *numita teza* cu 100 de intrebari unde fiecare intrebare are 1 punct si o proba orala. tezele se corecteaza pe loc cu un martor si cu candidatul de fata. trebuie sa ai minim 80 de puncte la prima proba.

| nebunyk a răspuns:

Lol esti nebuna?! este maine la LVA stiu pentru ca chiar eu m-am incscris si trebuie sa plec maine la 7.55 sa ajung la 8.30 ca la 9.00 incepe succes