| proforce a întrebat:

Ce subiect credeti ca v-a pica la istorie, la partea a III-a? dar la romana?

3 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Va fi foooarte nașpa de tine dacă-ți pică ortogramele.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

La istorie la ce? Ai vreun examen? In ce clasa esti?happyDe obicei, la partea a treia la o teza sau ceva de genu, iti da niste cerinte pe baza carora sa faci un eseu structurat.E important sa urmaresti fiecare cerinta in parte, sa dezvolti ideile...si sa scrii corect laughing (v-a se scrie legat, nu cu cratima pentru ca e la viitor.happy
Baftaa!

| ganton a răspuns:

Intr-o lume normala acest subiect pe tine nu te-ar interesa, fiindca ai fi prea preocupat sa treci clasa, din moment ce nici macar sa scrii corect nu stii. (e "Ce subiect credeti ca va! pica la istorie [...]").