| alexandra987t a întrebat:

Credeti ca examenul de admitere liceu anul acesta va fi partial aproximativ cat de cat la fel ca anul acesta?

1 răspuns:
| ALeXsSaY a răspuns:

Stai linistita, ce vine din partea MInisterului, este usor, pentru ca trebuie sa fie si pentru ala de nota 3 si pentru ala de 10. va fi un examen echilibrat, ca si cel de anul acesta. Oricum, la romana e aceeasi structura si cu siguranta va fi simplu. La mate, evident a fost usor anul acesta, insa dupa ce toti s-au impotmolit la faza cu ''albina''laughing poate nu se vor mai da probleme de logica happy tu invata, si examenul sa vina, ca trece la fel cum a venitwinking