| XByancaElenaX a întrebat:

Ce subiecte v-a dat la teza de la matematica clasa a 6-a va rog RAPID! urgent sad

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Scuze n-am vazut ca la mate.
L mate iti va da sa demonstrezi ca este triunghi isoscel, dreptunghic, echilateral dupa teromele care trebuie sa le stii, desigur si sa faci ecuatii de gradul 1 si 2 si sa faci operatii cu numere direct proportionale si indirect proportionale ei bine pa mai vorbim

3 răspunsuri:
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Iti va da la epitete, momentele subiectului, sa faci o compunere, sa identifici: diftongi, triftongi, hiaturile, de asemenea sa scrii cate litere si sunete au cuvintele din textul care ti-l da la inceput si intotdeaunasa dai antonime si sinonime sper sa te ajute pa.

| XByancaElenaX explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Daa stiu la romana am dat a fost foarte simplu la matematica spun sad

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru XByancaElenaX):

Scuze n-am vazut ca la mate.
L mate iti va da sa demonstrezi ca este triunghi isoscel, dreptunghic, echilateral dupa teromele care trebuie sa le stii, desigur si sa faci ecuatii de gradul 1 si 2 si sa faci operatii cu numere direct proportionale si indirect proportionale ei bine pa mai vorbim

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Eusunt in clasa a saptea si stiu ceti va da la teza merreu happy

Întrebări recente