| SweetChild1 a întrebat:

Ce teză de clasa a VIII-a vi s-a părut mai ușoară. La geografie sau istorie?

8 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Am trecut de a VIII-a da' mereu am ales istoria...nu imi placea geografia, asta si din cauza profesoarei care statea si in pauze si vorbea de nu se mai oprea, repede si fara sa scrie ceva pe tabla ea asteptandu-se sa pricepem tot...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Parca imi aduc aminte ca era de ales pe vremea mea pe care sa o dai... oricum istoria nu am putut niciodata sa o invat asa ca geografia mi s-a parut mereu mai usoara

| OnuOnulică a răspuns:

Evident ca la Istorie.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

La istorie, asta pentru ca in clasa VIII-a se face istoria Romaniei, singura care mi-a placut, dar n-am invatat-o de drag, ci din nevoie.
Tin minte ca in generala aveam un profesor de geografie total plictisitor, de fapt, nu faceam nimic, ne povestea aventurile lui din tinerete, iar mie imi placea, decat sa fac ora in sine.

| irbis96 a răspuns:

Istorie, dar doar pentru ca la asta invatam constant.

| mejustme99 a răspuns:

Eu am dat la geografie. happy

| Dana_Alina_1997 a răspuns:

La geografie

| Daliaaaajkvdlkj a răspuns:

La geografie. happy