| Artemis_6889 a întrebat:

Ce transformă celulele fotovoltaice în curent electric continuu?

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Lumina

4 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Radiatiile solare sunt transformate in curent electric continuu cu ajutorul acestor celule...Asta vroiai sa aflii nu? Suna cam ciudat intrebareahee hee

| Doar1îngeR a răspuns:

In primul rand sunt fata deci sigur nu sunt plictisitor.iar in al doilea rand nu am vorbit in niciun fel...ai tu probleme psihice.

| Niklauss a răspuns:

Ba domnule ''Radiatiile solare sunt transformate in curent electric continuu cu ajutorul acestor celule...Asta vroiai sa aflii nu? Suna cam ciudat intrebarea''
1 esti plictisitor
2 esti forte plictisitor
3 nu vorbii asa cu varamea cati bag tronfu in nas
4 tot plictisitor esti
5 esti un fraier

| Niklauss a răspuns:

Taci din gura stupida lumii da de unde sunca sa stiu eu ca esti fata dupa gayu ala din imagine