| Drew's_Kryss_2000 a întrebat:

Ce trebuie sa stii la corigenta la limba romana din clasa a 12 a, adică la proba orală si scrisa se da la fel ca la simulare sau trebuie sa înveți toata materia si de pe semestrul întâi si doi chiar daca am rămas pe semestrul doi?

Dau fundita

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, trebuie sa înveți toata materia si de pe semestrul întâi si doi chiar daca ai rămas pe semestrul doi!

| Drew's_Kryss_2000 explică (pentru sierra1):

Pai daca pe primul semestru am 5 iar pe al doilea am 4, 5 iar profesoara nu a vrut sa rotunjească media de pe semestrul 2 asta înseamnă ca din cauza celor 50 de sutimi trebuie sa iar barim 6 ca scap mai repede

| sierra1 a răspuns (pentru Drew's_Kryss_2000):

Nu pricep: care sunt mediile tale pe semestrele 1 și 2?

| Drew's_Kryss_2000 explică (pentru sierra1):

5 pe primul semestru si 4, 5 pe al doilea si nu a vrut profesoara sa îmi pună cei 50 de sutimi si ma lăsat pe al doilea semestru cu 4

| sierra1 a răspuns (pentru Drew's_Kryss_2000):

Nu e legal ceva aici. Ce note ai avut pe semestrul 2?