| Marius1gavril a întrebat:

Ce trebuie să știi pentru bacul la mate profilul mate info?

3 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

''ce trebuie sa stii pentru bacul la mate info'', cine ar trebui sa stie mai bine decat tine care ai facut la profilu ala?

| gabriel2004o a răspuns:

Aproape tot.
Mai puțin chestiiile irelevante din a 9-a cum e teorema lui Ceva și ce autiști mai erau(doar geometrie și trigonometrie basic o sa ai)
Dar in mare parte din a 10-a până în a 12-a o sa cuprindă tot.
Recomand sa lucrezi variantele de bac din 2009 și să fii atent la ore

| OxyAliA a răspuns:

Cam tot ce ține de materie (formule, calcule, definiții).

Dacă știi definițiile fiecărei lecții (inclusiv din clasele X/XI/XII), automat vei ști și să aplici formula.