| alexRE a întrebat:

Ce trebuie sa stiu pentru evaluarea competentelor digitale?
Dau maine!

3 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Suita Office - Word, Excel, Access; trebuie sa stii html, internet, sa stii prin Windows, sa stii componentele calculatorului, tipuri de memorii. etc.

| Flaviius87 a răspuns:

Trebuie sa cunosti cat de cat din programele pe care le-ai invatat la info...probabil office si alt program studiat de tine in liceu!
Mult succes!

| Ovilacul a răspuns:

Sa te descurci in Office, sa stii sa definesti componentele computerului si sa stii sa folosesti Windowsul la un nivel mediu. Si eu am competentele joi happy. Multa bafta. Nu-ti fa griji ca oricum nu se iau in considerare.