| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti, am vreo sansa sa-mi iau bacul la mate in iulie, daca nu am invatat nimic in 4 ani, si incep acum de luni cu 2 ore in particular pe saptamana? Si sunt prost bata la mate

Răspuns Câştigător
| valahu a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ( aproape ) laughing... pai il iei dar nu cu 10. daca lucrezi constant 1-2 ore pe zi ( e fff important sa lucrezi zilnic ) il iei sigur peste 8 happy... inca o sugestie ->> un site care pe mine ma ajuta mult de tot la variante profesorultau.ro unde sunt postate variante de bac rezolvate in videouri si explicate bine de tot, adica gen meditatii online ( dar sunt filmulete in care un prof tanar iti explica tot pe o tabla ) + materia din anii trecuti explicata prin alte videouri. In schimba costa 5 euro/ luna si poti plati cu telefonul prin sms. Eu zic ca merita. happy
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Daca chisr vrei sa inveti iei si ore in particcular se poate sa se prinda cev de tine!
am luat si eu la franceza in clasa a 12a si sa prin ceva de minetongue

| Ramo80 a răspuns:

Inca mai ai sanse. Eu am dat bacul la economie oral, a fost proba la alegere intre sport si economie laughing, si nu stiam nici cum arata cartea pana inainte de proba cand am rasfoit-o putin. Si am luat nota 8. A fost o minune, ceva.

| Oanny a răspuns:

Dap,ai foarte mari sanse.Dar pentru asta va trebui sa inveti zilnic 1-2 ore...Pentru ca ai pierdut foarte mult in acesti ani si o sa iti ia ceva ca sa inveti. Oricum sanse ai daca esti serios.Trage acum tare ca sa il iei.Succes:*

| Shatteredx a răspuns:

Multumesc tuturor de incurajari, raspunsuri:*
Valahu, you made my day! MS DE SITE