| anonim_4396 a întrebat:

Deci acum o saptamana si cateva zile am dat test la mate si am luat 5.Doar eu am invatat! Acum daca o sa ii spun mamei o sa ma certe rau de tot poate o sa ma si bata fiindca nu i- am spus atunci? (mai mult)

5 răspunsuri:
| Mynameis93 a răspuns:

Dacă ai învățat nu aveai cum să iei 5 xoxo

| anonim_4396 explică (pentru Mynameis93):

Am luat 5 pentru ca a fost foarte greu.Si ma blocasem

| Mynameis93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuia să fii pregătită.Nu ştiu, mie în 11 ani nu mi s-a întâmplat să învăț şi să iau notă mică.

| runtyhypnotist a răspuns:

Nu ii spune. invata mai mult si repara-ti media cu niste note mai mari, ca sa nu se observe nota asta la sfrasitul semestrului. si nu ii spune de sedintele cu parintii. prefa-te ca ai uitat

| eanadandre a răspuns (pentru runtyhypnotist):

Oricum mama nu sr duce la sedintele vu parinti fiindca diriginra mereu vorbeste despre altceva si nu spune niciodata notele si mama nu se duce