| coosmin24 a întrebat:

Cei care va duceti la scoala si sunteti navetisti si aveti abonamente. vi s-au dat bani pe ele adica s-au decontat.

4 răspunsuri:
| never2say4never a răspuns:

La cei cu naveta din clasa mea li se deconteaza lunar abonamentul, dar numai la prezentarea lui.

| sergent91 a răspuns:

La mine la liceu s-au decontat abonamentele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspunsul pentru mine? dar voi tot aveti raspunsul pentru voi a? da avem abonati. bani noi nu avem

| craniul a răspuns:

La cei de la mine din cls care sunt navetisti le-a dat bani daca arata abonamentu dar trebuie sa nu aiba absenre ma rog asta la liceu