| Dontu_Monalisa_1995 a întrebat:

Ce faceti daca nu aveti prieteni si nici bani sa va duceti la psiholog si aveti ceva pe suflet.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Caut pe net citate/poze motivationale, ascult muzica buna si incerc sa ma incurajez singura pentru ca orice ti-ar spune altcineva, daca tu nu te simti bine in pielea ta si nu ai incredere in tine, degeaba.Cauta sa iti gasesti forta interioara citind/ascultand lucruri care iti plac si iti dau curaj. Daca vrei sa vorbesti cu cineva, te astept oricand. Te pup!kiss

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa discuti cu un membru al familiei cu care te intelegi mai bine.

| RAY a răspuns:

Ai asigurare?

| BadSirChaos a răspuns:

Mamele fac minuni, du-te la mama ta intr-un weekend si spune-i ce probleme ai.

| Dontu_Monalisa_1995 explică (pentru BadSirChaos):

Ea e motivul )))

| J0B0MAT a răspuns (pentru Dontu_Monalisa_1995):

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Schimba-ti setarile pentru mesaje pentru a putea vorbi.