| Eucumamajunsaici a întrebat:

Chiar va veni sfarsitul lumi pe 19.02. 2017?
Ce se va intampla cu adevarat?
Stiu ca va veni un asteroid.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiri romanesti de 2 bani. Mai nou absolut tot ce zboara pe canalele de stiri despre: Sfarsit de lume, viata sanatoasa, fantome, vedete etc. sunt DOAR minciuni. Apropo, cand vine sfarsitul lumii noi nu vom fi constienti, nu ea durere, nu nimic, scrie in Biblie, confirmat de stiinta. De frica, cat de mica ar fi lesinam in numar masiv si nici nu vedem asteroizi sau alte d-astea.

37 răspunsuri:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Nu va veni ma nimic nu te teme iaaaaaaaaaaa ca vine pe geammm fuggg mooor doamne ajuta e ora 7:23 seara 19 aprilie si nu a venit nimic glumeam astia is niste mincinosi nasa zic asa dar poate cade in alta tara in america sau pe alt continent si noi suntem cei mai feriti si de tornazi tsunami asteroizi dumnezeu ne iarta ca romanii sunt credinciosi nu vezi in america ce prostitutie si destrabalarelaughingfunda?

| untu a răspuns:

Nu este adevarat! Nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii,nici ingerii,nici Sfintii,nici chiar Domnul Iisus Hristos in afara de Dumnezeul-Tatal! Domnul nostru Iisus Hristos, ne-a spus noua sa fim pregatiti si sa priveghem mereu cu rugaciuni, sa ne spovedim si impartasim cat mai des ca sa fim cu sufletul curat si in alerta! Pentru ca sfarsitul lumii va veni ca un,, fur''(adica ca un hot) noaptea! Deci suntem in vremuri apocaliptice, dar sfarsitul lumii este foarte aproape!

| Aslam a răspuns (pentru untu):

Tu glumesti, nu? laughing

| untu a răspuns (pentru Aslam):

Chiar vorbesc serios! Cine a zis ca o sa vina sfarsitul lumii pe data de? De unde stie si cum se calculeaza datale? Nimeni nu stie, pentru ca nu va veni cand vor oamenii! Ce-i tie frica ca o sa vina asa pe neasteptate noaptea? Mai bine ca nu o sa-si dea seama lumea cand doarme!

| Aslam a răspuns (pentru untu):

Mda... aici ai dreptate, nu te pot contrazice. happy

| YTproHACK5 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vorbit tu cu el?