| Eucumamajunsaici a întrebat:

Chiar va veni sfarsitul lumi pe 19.02. 2017?
Ce se va intampla cu adevarat?
Stiu ca va veni un asteroid.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiri romanesti de 2 bani. Mai nou absolut tot ce zboara pe canalele de stiri despre: Sfarsit de lume, viata sanatoasa, fantome, vedete etc. sunt DOAR minciuni. Apropo, cand vine sfarsitul lumii noi nu vom fi constienti, nu ea durere, nu nimic, scrie in Biblie, confirmat de stiinta. De frica, cat de mica ar fi lesinam in numar masiv si nici nu vedem asteroizi sau alte d-astea.

37 răspunsuri:
| V77Narcis a răspuns:

Nu te mai lăsa manipulat de toate știrile care le citești.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca acum suntem morti deja, daca a venit asteroidul ala, poate traim intr-o lume paralela, pentru ca 19 Feb2017 este demult dus, au trecut deja vreo 2 luni de atunci happy

| Violleta2022 a răspuns:

E troll...doar se plictiseste si pune intrebari de amuzament

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, a venit. Acu noi in realitate nu existam

| untu a răspuns:

Nu este adevarat! Nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii,nici ingerii,nici Sfintii,nici chiar Domnul Iisus Hristos in afara de Dumnezeul-Tatal! Domnul nostru Iisus Hristos, ne-a spus noua sa fim pregatiti si sa priveghem mereu cu rugaciuni, sa ne spovedim si impartasim cat mai des ca sa fim cu sufletul curat si in alerta! Pentru ca sfarsitul lumii va veni ca un,, fur''(adica ca un hot) noaptea! Deci suntem in vremuri apocaliptice, dar sfarsitul lumii este foarte aproape!

| Aslam a răspuns (pentru untu):

Tu glumesti, nu? laughing

| untu a răspuns (pentru Aslam):

Chiar vorbesc serios! Cine a zis ca o sa vina sfarsitul lumii pe data de? De unde stie si cum se calculeaza datale? Nimeni nu stie, pentru ca nu va veni cand vor oamenii! Ce-i tie frica ca o sa vina asa pe neasteptate noaptea? Mai bine ca nu o sa-si dea seama lumea cand doarme!

| Aslam a răspuns (pentru untu):

Mda... aici ai dreptate, nu te pot contrazice. happy

| LTAA a răspuns:

A fost si in 2012 si nu a fost

| LTAA a răspuns:

Tampitii care fac stirile astea si-o freaca cand se uita la voi cum va panicati aiurea

| deeeaqq a răspuns:

Cine te a mintit ca vine pe 19.02?
apropo, mâine murim iar.

| Tiger7777 a răspuns (pentru deeeaqq):

Din nou* Scuze nu m-am putut abtine laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru Tiger7777):

Msssss iub, o să ţin minte

| Adry05 a răspuns (pentru Tiger7777):

De ce nu e bine `iar`?

| Tiger7777 a răspuns (pentru Adry05):

A fost mai demult o gluma cu asta pe Junimea big grin. E foarte bine si "iar", dar mi-am amintit de acea gluma big grin

| Adry05 a răspuns (pentru Tiger7777):

Aa, ok. laughing Chiar ma miram de ce n-ar merge.

| deeeaqq a răspuns:

La mulți ani de Sfânta Apocalipsă. love struck

| Gonrax a răspuns:

E 18.04... data pe care ai dat-o a trecut de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt prostii, aberatii, inventii. pentru marketing si subiecte de presa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vorbit tu cu el?

| OnePiece a răspuns:

A si trecut ziua aia.

| Desireღ a răspuns:

Da, chiar va veni pe 19.02. 2017
Eu sunt o fantomă, am murit deja.

| Aslam a răspuns:

Ce-a mai venit sfarsitul lumii. big grin

| Vinsieu a răspuns:

Desigur, asa cum au fost deja si celelalte cateva zeci, numai in ultimul deceniu. Asta, in ciuda faptului ca 19.02. 2017 a fost deja acum doua luni.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Nu va veni ma nimic nu te teme iaaaaaaaaaaa ca vine pe geammm fuggg mooor doamne ajuta e ora 7:23 seara 19 aprilie si nu a venit nimic glumeam astia is niste mincinosi nasa zic asa dar poate cade in alta tara in america sau pe alt continent si noi suntem cei mai feriti si de tornazi tsunami asteroizi dumnezeu ne iarta ca romanii sunt credinciosi nu vezi in america ce prostitutie si destrabalarelaughingfunda?

| BigLike a răspuns:

Mda suntem in aprilie (04/2017) si inca suntem in viata asa ca na venit nimic stai calma continua ce faceai inainte sa pui aceasta intrebare. laughing))))

| Purplegirl101 a răspuns:

Lol - suntem în 18.04

| drodu94 a răspuns:

19.02.2017 a trecut. Dar nu o sa vina niciun asteroid. Un asteroid mic si mediu se dezintegreaza la intrarea in atmosfera iar unul de dimensiuni mari nu se apropie de pamant. Tot ce scrie pe net despre asa ceva sunt site-urile care cersesc vizualizari

| YTproHACK5 a răspuns:

Nu

| NotPutin_Vladimir_1952 a răspuns:

19.02 2017 a fost acum vreo 2 luni...

| Thesin3d a răspuns:

Banuiesc, ca a fost la misto intrebarea asta, nu?laughing Plm, au trecut 2 luni de atunci...

| allee99 a răspuns:

Stai linistit/a! A venit de multe ori sfarsitul lumii panaa acum si inca nu am muritt

| Alexandru_Sebi_1995 a răspuns:

Nasol nu?rolling on the floor

| amutoism a răspuns:

Suntem ca si morti deja, nu vezi ce presedinte avemlaughing

| Aecept a răspuns:

Nu va veni sfarsitul lumi probabil.Nu avem de unde sa stim.Suntem la mana lui Dumnezeu cel bun daca el considera ca nu mai suntem demni sa treim o sa se intample dar daca nu, nu cred.