| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu a întrebat:

Ciao a tutii! happy spuneti-mi si mie la ce licee se invata limba italiana. cele mai multe exemple vor primi funda! happy pute`ti sa`mi mai dati si exemple de licee japoneze si la care se invata japoneza? mersi :* :*winking

Răspuns Câştigător
| MirunaN a răspuns:

La C.N. Ion Creanga se invata japoneza.
La Dante Alighieri italiana.

| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu explică (pentru MirunaN):

In ce tara este la dante alighieri?

| MirunaN a răspuns (pentru pitzipoancoiesidepeprofilulmeu):

Romania

| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu explică (pentru MirunaN):

Unde in Romania? laughing ca Romania e mare rolling on the floor

| MirunaN a răspuns (pentru pitzipoancoiesidepeprofilulmeu):

Bucuresti