| maria_7591 a întrebat:

Cine a ajuns al doilea pe luna?

5 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Buzz Aldrin

regis
| regis a răspuns:

Dupa spusele americanilor al doilea om pe luna a fost Buzz Aldrin, colegul de echipaj al lui Neil Armstrong. Cu toate acestea multi inca asteapta sa ajunga primul om pe luna...

| rey a răspuns:

A ajuns cineva? eu stiu/cred ca nu. ci doar in studio de filmare.

| alina_1192 a răspuns:

Eu am auzit ca de fapt nu a ajuns nimeni pe luna... ca totul a fost inventat

| cristina21 a răspuns:

Nimeni nu a ajuns pe luna astea sunt doar povesti...nu credeti? informativa mai in amanunt!