| Alien a întrebat:

A ajuns omul pe Luna sau nu?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Doar cei de la NASA ştiu precis. Sînt foarte multe discuţii şi nu e nimic sigur. Dar, din cîte am văzut eu pe la multe emisiuni TV, tind să cred că nu au ajuns, că totul a fost doar un trucaj realizat, destul de bine atunci, de americani.
Cum ei s-au dovedit mincinoşi în destule situaţii în acest (acel) secol XX, încerc să-mi menţin părerea şi să zic că NU AU AJUNS PE LUNĂ. Dar...asta e doar opinia mea.

| Jigsaw a răspuns:

E prea discutabil subiectul.Argumentam degeaba.

| myshadowlife a răspuns:

Nu caci daca te uiti bine la imaginea cu armstrong steagul e batut de vant iar pe lune nu exista precipitatii

| asfghjkl a răspuns:

Nu a ajuns niciodata, sunt numai prostii nu exista nici o dovada! pozele sunt trucate, plus ca mi se pare foarte dificil acum in vremurile noastre dar acum cativa 10 de ani, sincer eu nu cred.