| yadora a întrebat:

Cine a citit "Viitor cu cap de mort" de Radu Cinamar? Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| yadora explică:

Multam dar am devorat cartea...laughing

| Casiana a răspuns:

Eu am citit, si cred ca ar trebui sa citesti tu... Mie mi s-a parut interesant, si chiar m-a facut sa citesc cu un mare interes...Succes!

| ileanaadrianastan a răspuns:

Nu cred ca ar putea exista vreo legatura intre personajul Yeshua Christos (?) și un bunker antiatomic construit de foarte extraterestrii nostri stramosi in muntii Romaniei, asa cum incearca sa sugereze Radu Cinamar (?). Romanul porneste de la un fapt real si sfarseste intr-o bazaconie mistica. la fel ca si celelalte. Buncare antiatomice intramontane au fost descoperite inca de pe vremea lui Ceausescu. La asemenea buncare am facut aluzie Pavel Corut si cu mine.