| Ynnh a întrebat:

Cine a intrat la mate-info? happy

5 răspunsuri:
| Maddieeee a răspuns:

Euuu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.

| Luminou a răspuns:

Varul meu a intrat dar e unul dintre cele mai grele profiluri.

| Ramo586913 a răspuns:

Sa inteleg ca si tu esti la mate-info... felicitari! Cel mai bun profil este cel real si daca mai esti si la mate-info mai bine de atat nu se poate!
Imi permit sa iti dau un sfat in legatura cu ce te asteapta de acum inainte pentru ca eu sunt in a 12-a deci cam stiu cum sta treaba.Din cate am observat mari probleme nu sunt ...insa este ceva ce trebuie tratat cu seriozitate... ma refer aici la info, ia si invata de la inceput programare pentru ca pe urma o sa iti fie foarte greu sa recuperezi si plus mai dai si teza care e destul de greuta
Bafta multasmug:*Numai note mari!happy

| Ynnh explică (pentru Ramo586913):

Mulţumesc! Da, am intrat la mate-info intensiv info happy. Sper ca totul să fie bine şi să mă descurc.