| ediman a întrebat:

Cine are cangurul la germana editia din 2006 clasa a VII-a (7) sau stie un site de unde le iau. Primesc si fise scanate va rog urgent pana maine seara-dau funda!

1 răspuns:
| George_Mario_1996 a răspuns:

Acelea sunt vechi le-am prins pana si eu, spune-le profesorilior ca nu mai este pe stoc, si sa iti spuna cati bani trebuie sa dai, maxim este 15-30 lei
Nu au voie sa nu iti incheie anul scolar pentru lipsa unui manual, daca nu accepta bani trimite-mi un comentariu la postarea ta, voi rezolva eu problema, Nu fii ingrijorat
Funda big grin
?