| bbdotgirl a întrebat:

Cine are mai multe informatii despre facultatea de Inginerie Urbana si Dezvoltare Regionala? As vrea sa urmez aceasta cale dupa terminarea liceului si am cateva nelamuriri. Daca este cineva la aceasta facultate, a terminat sau cunoaste mai in amanunt lasati-mi un id de mess happy. mersi, dau funda primului!

1 răspuns:
| HaiHui4Ever a răspuns:

Gandeste-te la ce vrei sa faci dupa ce termini facultatea, iar in functie de asta sa faci facultate.