| tudorr a întrebat:

Cine asculta muzica house? Care e piesa prefereata?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Niciodată nu m-am putut decide care e piesa mea house preferată, îmi plac multe, dar nu pot spune care imi place mai mult, The Underdog Project-Summer Jan, Sunrise INC-Lick Shot, Edward Maya-This is my life, Stromae-Alors on danse, John Puzzle-All about you, Narcotic Sound and Christian D-Mamasita, Dj Rynno feat. Sylvia-Stero, David Guetta feat. Kid Cudi-Memories, Dj Andi-Babilonia, Amsterdam Avenue Feat. Matteo-Mysterious Girl şi lista rămâne deschisă...

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Edward Maya-this is my life

Ascult mai mult pop dar dintre cele house asta imi place.

| Dannyjj a răspuns:

Eu ascult muzica house, nu am piesa preferata, imi plac majoritatea.

| Bogdanst a răspuns:

http://www.youtube.com/watch?v=Qd1J5d-gh5k e una dintre cele preferate.:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex

| Iuliutsaa a răspuns:

Mie una imi place foarte mult melodia : dj mirel-best summer mix desi e foarte veche din 2006 cred http://www.youtube.com/watch?v=smFBBHbUDm8