| cryssu2008 a întrebat:

Cine doreste sa doneze carti pentru tinerii din Reublica Moldova? Sunteti invitati sa va alaturati evenimentului de pe facebook https://www.facebook.com/events/418155884943490/

4 răspunsuri:
| xCrazyWolf a răspuns:

De ce nu donam mai bine copiilor nostri? Romanii adevarati.

| cryssu2008 explică (pentru xCrazyWolf):

Si ei sunt romani. Pentru cei din tara exista multe asociatii care fac astfel de lucruri, dar foarte putine care fac pentru cei din Basarabia.

| xCrazyWolf a răspuns (pentru cryssu2008):

Totusi, inca Basarabia nu face parte din Romania. Si nici nu ar trebui sa faca parte.

| cryssu2008 explică (pentru xCrazyWolf):

Stii, fiecare cu parerea lui. Eu am o anumita parere despre situatie, tu ai alta parere. Iti multumesc pentru ca ti-ai exprimat-o!