| anonim_4396 a întrebat:

Cine e cel mai cunoscut roman al tuturor timpurilor?

13 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Din cauza incertitudinii, doua raspunsuri
Romulus-fiindca numele sau se regaseste si azi in cel al atator popoare...romanice...
Mircea Eliade

| elena a răspuns:

Henri Coanda.

cami
| cami a răspuns:

Normal ca Henri Coandahee hee

| Ben. a răspuns:

Nadia comaneci.

| Leea1234 a răspuns:

Hagi si nadia comaneci(in spania cand am avut prima conversatie amicala cu niste spanioli, ei mi-au zis ca tot ce stiu despre romania ...hagi, nadia comaneci!)

| cîrne a răspuns:

Ceaushila nicolae.ar mai fi si nadia, hagi, nastase, iar datorita fabulatiei lui bram stoker si vlad tepes.

| alma a răspuns:

Pacala

| adyth a răspuns:

Gigi Becali laughing

| ionnik a răspuns:

Henri Coanda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Terente.inca mai exista o bucatica din el la IML. intr-un borcan. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vlad Tepes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Cretu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicolae Paulescu, cel care a descoperit insulina.Si Nastase, tenismenul sau Hagi