| single17 a întrebat:

Cine imi da si mie niste detalii despre examenul de admitere de la litere Cluj, sectiunea limba si literatura romana? dau o funda mare cat china la cine imi da mai multe informatii corecte.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Informatiile corecte le poti gasi pe site-ul oficial, la Admiterea 2013.

| alessia5158 a răspuns:

Informatiile, inclusiv calendarul admiterii, le gasesti in acest fisier pdf :
http://lett.ubbcluj.ro/......13_lic.pdf

| single17 explică:

Am citit acolo dar m-ar interesa parerea celor care au dat aceea admitere...cam ce se cere in acel test?