| melynda a întrebat:

Cine imi da un link unde gasesc baremul de corectare la bac biologie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 10 minute intri pe http://subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/

Se va afisa acolo tot.

| melynda explică (pentru anonim_4396):

Mai ce stii tu ora exactalaughing mersi. stii cumva si la ce ora se afiseaza rezultatele pe net dumineca? hai ca iti dau o fundita

| anonim_4396 a răspuns (pentru melynda):

Rezultatele din ziua de duminica nu vor fi complete la o anumita ora fixa. Se vor actualiza treptat, din cate stiu din anii anteriori. Cel mai rapid afli de la institutia de invatamant la care ai sustinut examenul sau acolo unde se vor afisa tabelele cu rezultate.
Cat despre ora(15:00) la care se afiseaza subiectele si baremele pentru BAC, asta se stie de la evaluarea nationala. Asa e de atunci. Nu detin informatii speciale sau secrete. Oricine poate sa stie asta.