| LittleOwl a întrebat:

Cine imi poate compune pentru mine o poezie dar va rog nu copiati imi trebuie la un concurs

Răspuns Câştigător
| muhuaxela a răspuns:

Trebuie sa compui singura, daca te-ai duce cu o alta poezie compusa de altcineva ar insemna sa minti, si e rusinos asa ceva, nu se cade sa iti atribui drepturi de autor cand de fapt nu e creatia ta, nu esti tu autorul!

8 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

"Pe Arges in jos,
Pe un mal misto
Purtand GSM si zicand ALO
Iata se zareste,
Mesterul lu' peste!" laughing

| LittleOwl explică (pentru AlexCrb):

Da... ce sa ii faci uni mai trebuie sa tina si locul prostilor

| AlexCrb a răspuns (pentru LittleOwl):

Cum ar fi tu? Daca e concurs de creatie, atunci creeaza in **** mea! Daca nu esti in stare nu mai participa. Mai bine te lingi la **** pisicuto!

| LittleOwl explică (pentru AlexCrb):

Ce ar fi ca tu sa te duci sa te **** in alte parte nu aici pentru ca TPU este un site pe care unii oamenii ajuta alti oamenii nu un site porno asa ca mars afara javra ce esti!

| AlexCrb a răspuns (pentru LittleOwl):

Una e sa ajuti oamenii si una e sa ajuti milogii. Mars la munca in **** mea!

| LittleOwl explică (pentru AlexCrb):

Mars sa-i spui lu mata dar cred ca te uraste si asa boule

| AlexCrb a răspuns (pentru LittleOwl):

Imi place de tine, esti o fata rea, musti din semnele de punctuatie! Daca iti fac o poezie mult dorita imi permiti sa te scot la o ****?

| LittleOwl explică (pentru AlexCrb):

Esti un prost du-te draq