| RaisaRamona a întrebat:

Buna tuturor big grin. Sunt in clasa 12 mate-info si am de facut un atestat la informatica cu tema VECTORII. Nu prea am idee despre ce ar trebui sa scriu despre ei, in afara de ce sunt ei, cum se citesc si scriu si niste exercitii. Imi mai puteti da idei si sa-mi spuneti unde sa-l fac, adica word, powerpoint?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Vorbești despre sortări(ai o grămadă de tipuri de sortări), ștergeri, inserări simple și multiple, le explici, dai exemple, pui desene explicative. Ai ce scrie.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Pe mine mă miră că prezinți un atestat așa simplist. Eu la atestat am făcut un joc în C#. Adică majoritatea am făcut chestii în C#.

| AC4S4 a răspuns:

Cel mai bine intrebi profesorii. Totusi este un atestat, nu un proiect de clasa a 7a unde mergi cu ceva in powerpoint. Profesorii vor stii mai bine ce trebuie sa faci.

| RaisaRamona explică:

Multumesc pentru raspuns. Dar tot mai am o nedumerire laughing)) : Trebuie sa fac atestatul in word sau powerpoint?

| RaisaRamona explică:

Eu lucrez in C++.