| Vernusio a întrebat:

Cine nu a luat bacalaureatul? Ce faceti pe viitor?

Răspuns Câştigător
| AliceNeye a răspuns:

Daca nu ai luat bacul dai anul viitor in prima sau a doua sesiune. Depinde de tine. E important sa faci meditații daca nu te descurci!
Trebuie doar sa te inscrii, va fi la anul o perioada in care te poti inscrie!
Bafta la Bac, si spor la invatat!

2 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Cine nu a luat BAC-ul, sa faca meditatii si sa mai incerce. Oricum, ai o gramada de oportunitati si fara BAC, atata timp cat nu esti bleg. Poti sa mergi sofer pe masini de marfa, pe tir, etc. Poti merge in amenajari interioare, poti da la o scoala postliceala si fara diploma de bac si da, poti profesa fara diploma de bac. Nu toate spitalele iti cer diploma.

| jon987654321 a răspuns:

Un jaf bine pus la punct.