| Xeanle77 a întrebat:

Cine poate sa-mi zica si mie un site de unde pot invata analiza matematica(asimptote, derivabile,functii, limite, tangenta la o curba etc)din clasa a 11-a?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Eu mai invatam de pe utube. Domnul Radu Poenaru, videomeditatii, domnul Ioan ursu. Astea is niste canalele de pe care invatam. Succes!

3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Cauta pe Youtube "bazele matematicii analiza matematica" si vezi ce gasesti

| MagicOneT a răspuns:

Cauti fiecare lectie in parte pe Google, sunt destule site-uri utile.

| lodestar a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa apelezi la un meditator.