| Razvan03Andrei a întrebat:

Cine se pricepe bine de tot in Excel?

6 răspunsuri:
| Dalidah a răspuns:

Cu ce vrei sa te ajutam? Sau vroiai doar sa vezi cine stie?happy

| Razvan03Andrei explică (pentru Dalidah):

Vreau sa ma si ajuti daca potihappy

| Dalidah a răspuns (pentru Razvan03Andrei):

Arunca intrebarea! Sa vad daca te pot ajuta cu ceva... happy

| Razvan03Andrei explică (pentru Dalidah):

Hehehappy
Am 4 intrebari la care nu sunt sigur dar ma mai gandesc la ele si singurhappy
Dar am un proiect care-mi "da de furca" si vreau sa-l fac impreuna cu tine daca esti de acordbig grin

| Dalidah a răspuns:

Zi-mi despre ce e vorba si vedem daca te pot ajuta. Concret.happy

| Razvan03Andrei explică (pentru Dalidah):

Da-mi adresa ta de yahoo.
Peste 10-15 minute ma apuc si eu.dar nu e ceva foarte greu, dar noi la scoala de abia acum am inceput excel si nu am lucrat deloc in el=>Sunt putin cam "varza" si de aceea imi trebuie ajutorhappy
Pasul 1 l-am facut tot si pun pariu ca din 20 de pasi sau cati sunt acolo fac si eu 12, dar vreau sa fac totul corect=)
E sa faci o suma, sa pui niste valori..sa-i dai putin aspect si PRESTO..gata proiectul