| AndreeaDiana9999 a întrebat:

Cine se pricepe bine la fizica sa ma ajute si sa imi explice un circuit prin care sa aplic legile lui kirchhoff. Sa lase comm si sa adauge id meu sa-i dau poza sa vada despre ce epuppy dog eyes va rog am inceput eu dar ma blochez nu stiu cum sa mai fac

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Stiu eu legile lui kirchhoff, da link cu poza sa vedem ce si cum.

| AndreeaDiana9999 explică (pentru Jijell):

Nu mai am nevoie, am reusit singura dar totusi iti apreciez efortul asa caiti ofer fundita.

2 răspunsuri:
| korina99 a răspuns:

Le poti intelege daca citesti documentatia.
o gasesti online:

https://www.qtransform.com/......chhoff.php