| stefyy123 a întrebat:

Cine stie cu ce medie se intra la liceu la profilul economic? dau funda? (8, 30 e buna) happy :X

Răspuns Câştigător
| LeMoN19 a răspuns:

DA asa este, poti sa te angajezi ca contabil si cand termini facultatea, daca o faci, esti economist. :*

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Stai linistita.

O sa intri. Acum 2 ani ultima media a fost 8.02. Acum din ce am inteles se poate intra si cu 7.

O zi placuta.

| stefyy123 explică (pentru Dariusuu):

Pe bune nu stiam... da multumesc, sa stii ca m-am cam linistit :*

| Dariusuu a răspuns (pentru stefyy123):

E bine atunci.

O seara placuta.

| LeMoN19 a răspuns:

Eu sunt profil economic si am intrat cu 8 si ceva..deci stai linistita e imposibil sa nu intri cu media ta si presimt ca o sa fi o contabila buna.

| stefyy123 explică (pentru LeMoN19):

Daaa si eu sper, mersi mult... sper si eu sa intru la economic dar am auzit undeva ca dupa ce termini clasa a 12-a te poti angaja fara facultate asa e? :*

| LeMoN19 a răspuns (pentru stefyy123):

DA asa este, poti sa te angajezi ca contabil si cand termini facultatea, daca o faci, esti economist. :*