| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul economic, la un liceu la care se intră cu ultima medie 6, 77?

4 răspunsuri:
| cosmin1324 a răspuns:

Depinde ce medie ai

| JUNNKiE47 a răspuns:

E o medie destul de mica, iti recomand la aspirații mai mari.

| Korma_Cristina_1984 a răspuns:

Nu conteaza media, conteaza sa inveti tu. Oriunde se poate invata, daca vrei. Daca stii ca te pricepi la matematica, e destul de ok acolo, insa, daca nu te pricepi la matematica, iti recomand filologie, pentru ca la economic o sa dai bacul la matematica.

| AdrianaDaniela123 a răspuns:

Eu merg pe economic
Si sunt multumita de liceele din Bucuresti
Adica astept sa vad daca am intrat la Kiritescu(7.41) sau Kretzulescu(7.86)
Daca tu ai o medie mai mare mergi la alt liceu.