| lacrima15 a întrebat:

Cine stie in cat incepem scoala?

Răspuns Câştigător
| angel69lover a răspuns:

Anul scolar 2013-2014 va incepe pe data de 1 septembrie 2013 si se va incheia pe 31 august 2014, insumand 36 de saptamani de cursuri, adica 176 de zile lucratoare, potrivit Ordinului Ministerului Educatiei Nationale nr. 3818/2013 privind structura anului scolar 2013-2014 publicat in Monitorul Oficial, Partea I, nr. 430, din 15 iulie 2013.

Conform prevederilor cuprinse de actul normativ, cursurile pentru anul scolar 2013-2014 vor debuta oficial la 16 septembrie (in perioada 1-16 septembrie doar cadrele didactice se vor prezenta la unitatile de invatamant, n.red.) si se vor incheia la data de 20 iunie 2014, anul scolar fiind structurat dupa cum urmeaza:

Citeste mai mult: http://www.avocatnet.ro/......icata.html
Follow us: Avocatnetro on Facebook

18 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Eu stiu. Funda? Cred ca mai corecta era intrebarea "pe cat incepem scoala?"

| lacrima15 explică (pentru Idc12345):

Ce funda mai vrei? bnu vezi ca ii aes deja castigatorul tongue

| OnuOnulică a răspuns:

16 septembrie.

| єχcєєℓ a răspuns:

16 septembrie.Luna viitoare.

| BlitzLikeXd a răspuns:

16 septembrie

| Dippa a răspuns:

Pe 16 septembrie.

| ktlina a răspuns:

Pe 16 septembrie

Răspuns utilizator avertizat
| melinda114 a răspuns:

Pe 17 cam asa.

| EdiC a răspuns:

Pe 16 septembrie

| MadalinMarian a răspuns:

Pe 16 Septembrie.

| vasiii a răspuns:

In data de 16 septembrie

| eeu619 a răspuns:

Luna viitoare luni pe 16

| Boss_Mari_1992 a răspuns:

16 sept

| LoveDreamsxdd a răspuns:

16 Septembrie. :3

| DraghiciCristian a răspuns:

15 sau 16 iar pe 3 si 4 corigentele

| tavy7405 a răspuns:

Mai simpu! Va incepe pe 12 septembrie!