| BlackPearl_7457 a întrebat:

Cine stie niste expresii despre o padure horror? trebuie sa descriu padurea in momentul inserarii cu tot felul de umbre care apar din cauza copacilor. voci, etc. Ma ajuta cineva? funda!

2 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

"Si chiar daca ar mai fi fost o singura raza de soare, una singura, tot nu ar fi putut strapunge scutul format de copacii inalti pana la nori. Umbrele sfasietoare acaparau tot, iar vocile se transformau in zgomote deranjante."

Daca iti place si vrei mai mult, trimite'mi un mesaj. Daca nu, succes la ce ai de facut happy

| narcisa a răspuns:

Umbrele inserarii abia se zareau printre marea nesfarsita de copaci.suieratul vantului printre crengile uscate ale copacilor batrani se aseamana cu niste voci care intentioneaza sa te sperie.tot peisajul era cuprins de liniste, doar o bufnita sfasia aceasta atmosfera moarta.parca era un tinut stapanit de un imparat crud si nemilos caruia ii placeau intunericul si natura moarta.
acest peisaj era despins parca dintr-un basm de halloween.
din nefericire nu mai exista nici o raza de speranta ca aceasta padure se va putea schimba.
succes! sper ca te-am putut ajuta

Întrebări recente