| NimeniAlta a întrebat:

Cine stie rusa? Il rog sa ma ajute si pe mine sa traduc o propozitiebig grin

15 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Da, stiu. Doar spune propozitia. happy

| oz a răspuns:

Eu stiu rusa doar atunci cand nu o stie celalalt...

| Dragosgan a răspuns:

O fi tema,
N-o fi tema,
Rusa-i grea,
Daca e tema.

| zuly a răspuns:

Eu stiu rusa.Hai cu propozitia.

| lora_9285 a răspuns:

Poate reusesc sa te ajut daca vrei!

| loveyousomuch92 a răspuns:

O stiu foart bine rusa! am invatat-o! e foarte grea recunosc dar...care e intrebarea?thinking

| Merilynne a răspuns:

Rusa? o stiu ca pe romana e cea mai simp, la daca imi dai fundita de ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu rusa dar cred te poate ajuta google translate...winking

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusa ii ushoara...atita comentzrii intraiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara invie natura cu un aer curat

| SERIALS a răspuns:

Eu cunosc rusa

| Marcki a răspuns:

Cauta pe Google translate..parerea mea.

| loooolla a răspuns:

Poti sa intri pe Google sau pe Mozilla firefox. Acolo este bara pe care scrie la inceput Web, apoi: Imagini, Videoclipuri, Grupuri, Bloguri, Traducere, Director si dupa acesta tu trebuie sa apesi pe Traducere. Poti sa scrii o propozitie in romana si sa o traduci in ce limba vrei!

| loooolla a răspuns:

Poti sa intri pe Google sau pe Mozilla firefox, si vezi ca este bara pe care scrie la inceput Web, apoi: Imagini, Videoclipuri, Grupuri, Bloguri, Traducere, Director si dupa aia tu trebuie sa apesi pe Traducere. Poti sa scrii o propozitie in romana si sa o traduci in ce limba vrei...

| mihai92 a răspuns:

Eu rusa o stiu bine