| kalyn_6408 a întrebat:

Cine stie trucul nou la barn baddy de furat cand cainele are mancare ca faza cu Tab nu mai mg

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! exista o noua metoda :mergi la plantantia vecinului "dai zoom din dreapta daca vrei 1 data"dai un click pe planta care o furi sa te muste cainele vezi unde se pozitioneaza "OK-ul" de la muscatura cainelui"dupa ce tea muscat cainele punde degetul pe ecran unde scrie OK dai ok si muit planata care vrei so furi in locul la deget adica clicul de pe planta sa fie in acelasi loc cu OK-ul de la caine-suprapuse exact"dai click repede pe planta de furat, iti da chiar si 6-9 plante din aceeasi casuta sau doar 1, nr clickurilor variaza poate fi si din prima apoi va duceti la alta planta si revi iar la cea care nu a vrut.se mai intampla sa dea greu la un furat atunci cand va da mai multe odata.si.cand simtiti la mouse ca se ingreuneaza clikul, NU abandonati.se apropie momentul de furat."faci asa la fiecare planta.nu iti ia mai mult de 5 min pentru o plantatie intreaga."apoi te duci la alta plantatie si repeti. si dai un refresh sau iesi ca sa-ti recapeti monedele pe care ti le-a papat cainele.bafta

4 răspunsuri:
| Tud0r a răspuns:

Dar nu tot timpul merge sa furi cateodata cand nu-l vezi poti sa furi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar smile.trebuie sa pastram zoom in-ul.sau doar sa dam show all si furam?

| Simonyka a răspuns:

Nu am inteles simlethinking

| cookiealex15 a răspuns:

Care stiti ce trebuie sa fac ca sa inmultesc pestii neoni.am mai inmultil si zebre guppy molly xifo scalari dar la neoni nu prea stiu e cineva care a mai incercat si a reusit si poate sa-mi spuna si mie?