| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie unde pot face un curs de fotografie cu adevarat bun in Bucuresti(aici ma refer la un raport excelent pret/cunostinte acumulate/durata)? Nu sa invat doar cum sa tin un aparat foto in mana si 3 notiuni teoretice, cand termin cursul sa stiu sa folosesc si photoshop(cu cat include mai multa practica, cu atat mai bine). Funda pentru cel mai bun raspuns, multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlecsLexx a răspuns:

Ca sa iti recomand pe cineva, autorizat sau nu, ar cam trebui sa stiu de unde esti. Pana o sa aflu, te anunt ca poti urma un cors de fotografie online, unde sa inveti cat vrei pe ce perioada vrei. Cat despre PhotoShop, poti gasi si cursuri online pentru a invata sa-l folosesti ca un/o expert(a). Succes (!) si Funda? :d

| dani0078 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Scuze,nu am specificat de la inceput ca e vorba de Bucuresti.Ma intereseaza o recomandare nominala, cu date cat mai precise despre persoana sau institutia care le organizeaza, eventual date de contact.Asa am gasit si eu online, dar nu mi-au inspirat prea mare incredere.

2 răspunsuri:
| tutorialevideo a răspuns:

Tutoriale video photoshop gratuite aici! http://www.tutorialevideo.info/? cat=557