| dani0078 a întrebat:

Unde poti face in Bucuresti un curs de fotografie bun,convenabil si ca pret si ca durata si in care sa poti face si practica(photoshop,etc).Nu ma intereseaza cursuri online si vreau daca puteti sa-mi dati date concrete,cine,unde,cat si cat timp. Funda celui mai bun raspuns, multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fotografa.ro/index.php?cmsID=8

Am facut voluntariat pentru acest site, am scris articole. Iti recomand cu incredere. Acolo la prima categorie, sunt date toate detaliile legat de ce ai nevoie, cat costa, etc. A, si e in Bucuresti, cum ai cerut. :)

1 răspuns:
| FotografBucuresti a răspuns:

Cursuri de fotografie online sau ca sa fiu mai exact este un
Curs de fotografie gratuit oferit de fotograful din Bucuresti Seremi

Il puteti acesa aici
http://www.seremi-studio.com/blog_de_fotografie/curs-de-fotografie-gratuit

Cursul are o durata de peste 2 luni si promite sa va treaca de la amatorii care fac POZE la fotografii care fac FOTOGRAFII :)

Sper sa iti fie de folos