| Deea852 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi alfabetul coreean complet cu pronuntare a literelor, scriere mai degraba gramatica coreeana ca am cautat pe net de mi-a sarit apa-n cap de nervi! cine ma poate ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Asta te ajută cu ceva?
http://www.linguanaut.com/english_korean.htm
Pe bara de navigaţie din stânga paginii, există câteva elemente de gramatică.

15 răspunsuri:
| QS_8971 a răspuns:

Iti poti instala limba respectiva in windows, la tastatura si asa o sa vezi ce litera corespunde celei pe care apesi tuwinking

| Adynanana a răspuns:

Pe wilipedia il gasesti da scrie in Engleza big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sti zi-mi si mie eui_bin@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am mai cauta ca e imposibil sa nu-l gasesti ca si eu il caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe site-ul Alfabetul corean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.linguanaut.com/english_korean.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti un program de download te rog sa ma contactezi pe mailul: uee_alina@yahoo.com am cautat peste tot chiar si in operatorul lor...dar nimic n-am gasit... O sa innebunesc daca mai caut mult

| iulian_3376 a răspuns:

Cauta pe google

| iulian_3376 a răspuns:

Love-korea.forumulmeu (incearca)

| iulian_3376 a răspuns:

Alfabetul coreean

| Lory_1320 a răspuns:

QS, cum pot sa mi`o instalez in windows? :-s

| Roxy_Roxana_1982 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url uite de aici am invatat si eu primele cuvinte si mai am site -uri