| WoKy a întrebat:

Cineva care-mi poate recomanda o carte cu exercitii pentru admitere la Politie/Jandarmerie?
Nu vreau sa iau ceva dupa ureche.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu gasesti pe nimeni pe aici care sa-ti recomande asa ceva. Pentru ca le afli cand ajungi acolo.

| CelCarePriveste a răspuns:

In nici intr-un caz nu gasesti ceva aici, a pune o intrebare de genu aici, e ca sa te minti pe tine ca faci ceva pentru rezolvarea problemei, insa e o falsitate acest lucru. Daca chiar cauti rezolvarea unei probleme de acest tip, nu intrebi aici