| Haaaa a întrebat:

Cn ar putea sa imi dea site'ul unde as putea gasi rezultatele la olimpiada de romana "G.Calinescu" etapa locala 22 ianuarie 2011 neamt roman

2 răspunsuri:
| marsat a răspuns:

Mai ai si tu putina rabdare abia a trecut decat o zi.Succes pe mai departe daca ai participat.

| continutfragil a răspuns:

Şi eu am cautat rezultatele de pe judetul neamt si nu le-amm gasit sad...deci cred ca nu s-au postat inca, asa ca, trebuie sa asteptam pana maine la şcoala când (cred ca ) o sa ni le spuna profesoara de romana