| LovelyButterfly93 a întrebat:

Codurile care trebuie puse pe fisa de optiuni la admiterea in liceu raman aceleasi in fiecare an? Funda pentru primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU rămân aceleaşi!
Codurile profilelor se pot modifica anual!

Oricum, n-are importanţă prea mare deoarece ANUAL elevii vor PRIMI Broşura cu lista liceelor şi codurile profilelor happy

Ai răbdare până prin aprilie-mai 2014 laughing

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Nu raman aceleasi coduri, profilele se pot schimba, ori se mai adauga ori nu.
Succes! happy

| Criistyanna a răspuns:

Nu raman aceleas ele difera de la an la an. bineinteles nu la toate liceele. de exemplu anul acesta daca as fi incercat sa introduc codurile e la fisa de acum 3 ani, codurile nu mai corespundeauwinking
dai funda? :p

| AddyTakaBlack a răspuns:

Nu normal ca nu pot aparea alte profile noi.