| Madalina_4144 a întrebat:

Colegiul national Mihai Eminescu sau Liceul teoretic George Calinescu ( din Constanta). care e mai bun? Help!

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mihai Eminescu clar!

| ExTaZy a răspuns:

George Calinescu este mai bun.Sunt din constanta, am multi prieteni care se vor duce acolo.happy

| dedekool a răspuns:

Eminescu.happy

| Shine_1620 a răspuns:

Eu cred ca liceul teoretic george calinescu este mai bun logic... eminescu e pentru pusti de bani gata;-j

| Holocause a răspuns:

Iti sugerez Mihai Eminescu.
Why? Acolo a invatat si verisoara mea si e multumita de cum s-au comportat profesorii, starea liceului si multe altele

| nykymyky a răspuns:

Mihai Eminescu. Funda te rog

| Brookelle a răspuns:

Mihai Eminescu! :p

| sergiuc a răspuns:

Tu alege un liceu care sa iti indeplineasca tie conditiile, si sa fi tu multumita de el, si de profilul liceului.Depinde de ceea ce doresti sa devii,asa ca nu te mai lua dupa altii ca ala e mai bun decat liceu ala, ca nu are rost... daca de exemplu vrei sa devi contabila sau ceva in comert sau afaceri vei merge la liceu economic profil servicii, sau daca vrei sa fi profesoara vei alege alt liceu bineinteles.Totul depinde de ceea ce vrei tu safaci mai departe.Te-am tzucat, numai bine!

| chrys045 a răspuns:

Colegiul national Mihai Eminescu