| Bloock a întrebat:

Școlile se inchid de miercuri pana miercurea viitoare sau doar pana duminica?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se inchid in perioada 11-22 martie, vezi aici:
http://www.ziare.com/......se-1600951

| Simpatic a răspuns:

Si ce spera ei ca se evapora coranavirusul pana in 22 martiewinking
cred ca i-a mintit ca a un pic de calcura coronavirul dispare, poate cand vor fi 35 de grade zilnic, dar nicidecum spre sfarsitul lui martie

| alina2k18 a răspuns:

11-23 martie sunt inchise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică până duminică rolling on the floor

| JulyDreams a răspuns:

Cel mai probabil pana trece epidemia. Nu vad de ce ar deschide mai devreme... deci cateva saptamani probabil.

| andiceasu95 a răspuns:

Sa speram sa se inchida pan' la vara laughing

| Trustmotorcy a răspuns:

Am înțeles că de pe 11 Martie până pe 22 sunt închise.

| Bloock explică:

Si daca sapt asta se va extinde pana dupa paste, vom recupera in vara, corect?